miercuri, 22 octombrie 2008

Posted on 10:08 by Cioara Andrei

Zenitul a ramas fara victorie in Liga, insa a strans primul punct in Champions League.

Rusii care au umilit castigatoarea Champions League, Manchester United, in Supercupa Europei nu au reusit decat un egal acasa cu surpriza Bate Borisv care face 2 puncte si ramane pe 3 in grupa. Zenit a dominat meciul cu 10 ocazii importante de gol, in timp ce Bate a avut doar 2 ocazii: un gol si o bara. Borisov a condus prin reusita lui Nekhaychic din minutul 52. Zenitul a alergat dupa egalare tot meciul: Fatih Tekke a adus primul punct in liga pentru Zenit cu 10 minute inainte de final iar rusii raman pe ultimul loc in grupa.

Response to "CHAMPIONS LEAGUE EXCLUSIV Sport.ro/Primul punct in Liga pentru rusi! Zenit 1-1 Bate Borisov!"