miercuri, 22 octombrie 2008

Posted on 10:03 by Cioara Andrei

Mutu se bate cu Steaua pentru Cupa Uefa! Fiorentina a fost spulberata de Bayern si va ramane sa se dueleze cu romanii de la Steaua pentru un loc in primavara eurpeana.

Aflata pe un loc modest in Bundesliga, Bayern nu a ezitat sa arate ce poate contra Fiorentinei lui Mutu si a deschis scorul devreme, in minutul 7, prin atacantul Klose. Bayern a dominat jocul si nu a permis lui Mutu sa aibe nici maca o ocazie de gol, reusind chiar sa majoreze scorul in minutul 25 prin Schweinsteiger. Brazilianul Ze Roberto a inschis tabela la 3-0 printr-un sut superb, trimitand astfel Fiorentina in lupta pentru Cupa Uefa cu Steaua.

Response to "CHAMPIONS LEAGUE EXCLUSIV Sport.ro/Mutu, spre UEFA: Bayern 3-0 Fiorentina!Vezi rezumat!"