sâmbătă, 29 martie 2008

Inter Petrila--Aurul Certej 4-0

Posted on 18:29 by Cioara Andrei

In data de 29.03.2008 cu incepere de la ora 16:00 pe stadionul din Lonea s-a disputat partida de fotbal dintre Inter Petrila si Aurul Certej din liga a IV-a. Pe tot parcursul primei reprize nu a contat decat o singura echipa Inter Petrila dar care nu a putut insa sa si marcheze desi s-a intalnit cu 4 ocazii uriase de a deschide scorul. A doua repriza a inceput cu aceeasi dominare clara a echipei din Petrila.
Cu tote acestea meciul a fost rezolvat in ultimele 15 minute ale partidei cand s-au inscris 4 goluri in poarta echipei Aurul Certej. Primul gol a fost inscris de catre Sica (NR.10) in minutul 30 dintr-o faza fixa, golul doi este inscri de catre Mitica (NR.7) la un interval de doar 6 min dintr-o deviere cu noroc. In minutul 40 acelasi decar Sica ridica scorul la 3-0 din actiune si sa fie astazi in totalitate ziua lui Sica acesta marcheaza in minutul 43 si golul 4 tot din actiune cu un sut in forta. Mai jos puteti vedea fotografii in exclusivitate de la meci.

Response to "Inter Petrila--Aurul Certej 4-0"